Головна > > Арахісова паста: чи корисна вона для вас?

Арахісова паста: чи корисна вона для вас?

Арахісова паста – це поширений у всьому світі спред, багатий білками. Вона зроблена з меленого арахісу, який спочатку смажать, і потім перетворюється в густу пасту.

 

Кінцевий продукт містить ряд поживних речовин, які можуть бути корисні для здоров’я. Однак при покупці арахісової пасти важливо перевіряти етикетку. Сьогодні багато брендів додають такі інгредієнти, як цукор, рослинне масло і трансжири, які можуть знизити його харчову цінність.

 

Натуральну арахісову пасту можна придбати в магазинах здорової їжі і в спеціалізованих продуктових магазинах, а також в Інтернеті. Шукайте продукт, який не містить добавок, крім невеликої кількості солі.

 

Ви також можете приготувати арахісову пасту вдома, змішавши арахіс в кухонному комбайні, поки не отримаєте бажану консистенцію.

 

Арахісова паста є хорошим джерелом:

 

  • Вітамін Е
  • Ніацин (B3)
  • Марганець
  • Вітамін B6
  • Магній


Арахісова паста також є хорошим джерелом міді, мінералу, який допомагає підтримувати здоров’я наших кісток, імунну функцію і кровоносні судини. Деякі дослідження показують, що отримання достатньої кількості міді у вашому раціоні може знизити ризик остеопорозу та серцевих захворювань.

 


Потенційна користь арахісового масла для здоров’я

 

Арахісова паста-це концентрований джерело живлення, який може принести користь для здоров’я. Одне дослідження показало, що щоденне вживання арахісу може знизити загальний ризик смерті на 21% і знизити частоту серцевих захворювань на 38%.

 

Однак арахіс висококалорійний і, хоча він містить «хороші жири», занадто багато вживати його все ж не варто. Стримайте споживання, щоб уникнути небажаного набору ваги або проблем зі здоров’ям, викликаних надмірним споживанням жирів.

 

Дослідження показують, що якщо ви контролюєте порції, арахісове масло має наступні переваги для здоров’я:

 

  • Поліпшення здоров’я серця

 

Один з основних жирів арахісової пасти-олеїнова кислота. Показано, що при заміні інших жирів у вашому раціоні олеїнова кислота допомагає підтримувати хороший рівень холестерину, цукру в крові і артеріального тиску. Управління цими рівнями в організмі може знизити ризик серцевих захворювань.

 


Арахісова паста також містить омега-6. Ця жирна кислота знижує рівень поганого холестерину (ЛПНЩ) і збільшує захисний холестерин (ЛПВЩ). Крім того, арахіс є природним джерелом аргініну, амінокислоти, яка може запобігти серцеві та судинні захворювання, сприяючи хорошій функції кровоносних судин.

 

  • Знижений ризик діабету

 

Також було показано, що олеїнова кислота знижує резистентність організму до інсуліну, стан, який підвищує рівень цукру в крові і призводить до діабету. Дослідження показують, що вміст омега-6 в арахісовому маслі також може мати такий же ефект.

 

  • Протиракові властивості

 

Арахіс – відмінне джерело антиоксидантів, таких як марганець, Вітамін Е і вітаміни групи в.ці сполуки запобігають і відновлюють пошкодження клітин в організмі, і цей ефект може знизити ризик хронічних захворювань, таких як рак.

 

Кумарова кислота є одним з найпотужніших антиоксидантів арахісового масла. Дослідження показали, що її активність підвищується на 22%, якщо арахіс обсмажити перед тим, як збити його в масло.

 

Він також містить ресвератрол, антиоксидант, який, як було доведено, має протиракову дію і може знизити ризик ожиріння, серцевих захворювань і зниження когнітивних функцій.

 

  • Допомога в управлінні вагою

 

Корисні жири в арахісовому маслі називаються мононенасиченими і поліненасиченими жирними кислотами. Ці жири пов’язані з більш низьким ризиком набору ваги і ожиріння при вживанні в рамках здорового харчування.

 

Їжа з високим вмістом корисних жирів, білків і клітковини, така як арахісова паста, також вимагає більше часу для перетравлення нашим організмом, що дозволяє нам довше відчувати ситість і знижує ризик переїдання.

 

Хоча втрата ваги та управління нею залежать від здорового харчування та способу життя, дослідження показують, що арахіс може допомогти досягти цих цілей.

 

Потенційні ризики арахісової пасти

 

Арахісова паста багата різними поживними речовинами, але також багата калоріями і жирами. Хоча корисні жири в арахісовій пасті дуже поживні, ви повинні споживати їх в помірних кількостях, щоб уникнути небажаного набору ваги або потенційних проблем зі здоров’ям.

 

Комерційні бренди арахісової пасти часто додають цукор, масла і жири. Щоб отримати максимальну користь для здоров’я від арахісової пасти, шукайте повністю натуральні продукти без цих доданих інгредієнтів.

 

Арахісова паста може стати чудовим доповненням до вашої дієти, якщо ви обмежите свої порції до рекомендованої кількості. Деякі можливі ризики для здоров’я від арахісового масла включають:

 

  • Алергія на арахіс

 

Деякі люди страждають алергією на арахіс, яка в деяких випадках може бути смертельною. Уникайте всіх продуктів з арахісу, якщо у вас алергія на арахіс.

 

Під час виготовлення арахісової пасти ми використовуємо виключно натуральні інгредієнти, без додавання шкідливих і потенційно небезпечних інгредієнтів. Передові технології харчового виробництва дозволяють нам виготовляти арахісову пасту з дотриманням усіх основних стандартів якості. Якщо вам потрібна арахісова паста, сміливо звертайтеся до нас, NOMNOM — арахісова любов з першої ложки.