Головна > > Яка горіхова паста підходить для схуднення і корисна здоров’я?

Яка горіхова паста підходить для схуднення і корисна здоров’я?

Мигдальне масло – одне з найбільш корисних горіхових масел. Мигдальне масло вважається найздоровішим з усіх горіхових масел. В одній порції (дві столові ложки) міститься 7 грамів білка, 12 грамів мононенасичених жирів, корисних жирів і безліч вітамінів і мінералів, таких як вітамін E, магній і кальцій.

 

 

Шукайте натуральне мигдальне масло без додавання цукру – масло з добавками також дуже популярно і, швидше за все, в ньому буде більше цукру.

 

 

Арахісове масло містить найбільшу кількість білка. Для здорового харчування арахісове масло пропонує найвищу кількість білка на порцію з усіх горіхових масел-8 грамів-і, як правило, коштує недорого.

 

 

Арахісове масло також містить мало вуглеводів і багате антиоксидантами. Воно також може допомогти збільшити відчуття насичення в поєднанні з фруктами або овочами.

 

 

Масло волоських горіхів багате омега-3, що робить його відмінним варіантом для веганів і вегетаріанців. Масло волоського горіха містить найбільше омега – 3 жирних кислот, що робить його одним з основних продуктів харчування для вегетаріанців і веганів через низьке споживання омега-3 з тварин джерел. Омега – 3 допомагає знизити рівень холестерину.

 

 

Однак масло волоських горіхів містить мало білка і корисних жирів. Хоча воно дійсно містить вітаміни і мінерали, воно не володіє поживною такою цінністю, як арахісове масло.

 

 

Текстура масла кешью відмінно підходить для веганських рецептів. Як одне з найбільш вершкових горіхових масел, масло кешью є відмінною заміною молочним продуктам у веганських десертах і рецептах. Тим не менш, це горіх з найвищим вмістом вуглеводів.

 

 

Масло з горіхів макадамії знижує рівень холестерину і підтримує здоров’я серця. Це масло ідеально підходить для тих, хто дотримується кето і низьковуглеводної дієти, а також для тих, хто хоче поліпшити своє здоров’я.

 

 

Цей горіх має такий же вершковий смак у роті, як кешью, але з більшою поживністю — майже в три рази більше клітковини, на 40% менше вуглеводів, більше мононенасичених жирів і, як було показано, знижує кількість вогнищ запалення в організмі. Масло макадамії також допомагає знизити рівень холестерину і підтримувати здоров’я серця.

 

 

Воно містить найбільшу кількість калорій і жиру на порцію з усіх горіхових масел і зазвичай коштує дорожче.

 

 

Масло бразильських горіхів-відмінне джерело поживних речовин, що зміцнюють вашу імунну систему. Всього один бразильський горіх може забезпечити 140% вашої денної потреби в селені. Вони також містять багато вітамінів і мінералів, таких як цинк, магній і залізо.

 

 

Однак масло з бразильських горіхів містить відносно мало білка-4 грами на порцію, що становить половину кількості, що міститься в арахісовому маслі.

 

 

Масло горіха пекан багате вітамінами і мінералами, жирами і калоріями, і володіє потужним оздоровчим ефектом, так як містить велику кількість вітамінів і мінералів, таких як вітаміни A і E, магній і калій.

 

 

Масло лісового горіха може бути відмінним вибором для тих, хто дотримується дієти. Для людей, які страждають алергією на арахіс, альтернативою може послужити масло лісового горіха. Крім того, в чистому вигляді воно має низький вміст вуглеводів і високий вміст жирів, тому це хороший вибір для тих, хто стежить за фігурою.

 

 

Але, як правило, в ньому мало білка і більше калорій — зазвичай через додаткового цукру. Також складно його знайти в чистому вигляді. У більшості випадків ви знайдете його в поєднанні з шоколадом.

 

 

Фісташкове масло може підвищити рівень вашого здоров’я завдяки високому вмісту мікроелементів. А також фісташки менш калорійні, ніж більшість горіхів. Воно містить приблизно таку ж кількість калорій, як арахісове масло і приблизно таку ж кількість білка.

 

 

ЗМІШАНЕ горіхове масло пропонує унікальний смак і профіль поживних речовин. Залежно від того, які горіхи входять до складу, ЗМІШАНЕ горіхове масло може бути кращим з усіх світів, забезпечуючи більш широкий спектр вітамінів, мінералів, антиоксидантів, клітковини і жирів, ніж в одному горіховому маслі.

 

 

Вживання горіхів збагатить ваш раціон і подарує вам унікальні смаки. На жаль, в магазинах дуже рідко можна знайти натуральні горіхові пасти.

 

 

Горіхові масла – це золота жила для здоров’я. Вони містять білок, корисні жири, кальцій і вітаміни — найкраща підтримка для вашого здоров’я.

 

 

NOMNOM виробляє такі натуральні пасти з горіхів:

 

 

  • Арахісова паста (класична, з гімалайською сіллю, шоколадна, з білим шоколадом)
  • Паста кешью
  • Мигдальна паста
  • Фундучная паста

 

Справжня паста з горіхів не тільки подарує вам незабутні смакові відчуття, але і зможе послужити хорошим поживним доповненням раціону.