Головна > > Неочікувані властивості пасти з арахісу

Неочікувані властивості пасти з арахісу

Хоча арахісова паста займає особливе місце в шафі в багатьох будинках, ви можете задатися питанням, чи підходить вона для схуднення.

 

 

Хоча деякі стверджують, що його висока калорійність та жирність можуть призвести до збільшення ваги, інші кажуть, що його висока доза білка може допомогти контролювати вагу.

 

 

Містить поживні речовини

 

 

Арахісова паста багата корисними жирами, білками, клітковиною і безліччю необхідних вітамінів і мінералів.

 

 

Порція арахісового масла з 2 столовими ложками (32 грами) містить:

 

 

 • Калорійність: 188 ккал
 • Всього жирів: 16 г
 • Насичені жири: 3 г
 • Вуглеводи: 7 г
 • Клітковина: 3 г
 • Білок: 8 г
 • Марганець: 29% від рекомендованої добової норми споживання
 • Магній: 13% від РСНП.
 • Фосфор: 10% від РСНП.
 • Калій: 7% від РСНП.
 • Вітамін E: 10% від РСНП.
 • Вітамін B3: 22% від РСНП.
 • Вітамін B6: 7% від РСНП.
 • Вітамін B9 (фолієва кислота): 7% від РСНП.

 

 

Примітно, що більша частина його калорій надходить з ненасичених жирів. Дослідження показують, що заміна насичених жирів у вашому раціоні ненасиченими може знизити рівень холестерину і загальний ризик серцевих захворювань.

 

 

Одна порція арахісового масла також забезпечує приблизно 10% вашої денної потреби в клітковині. Більш високе споживання клітковини пов’язане з низьким індексом маси тіла (ІМТ) та іншими перевагами.

 

 

Будь-яка ефективна програма схуднення повинна включати в себе продукти з високим вмістом поживних речовин, такі як арахісове масло, яке повно корисних для серця жирів, клітковини і широкого спектру вітамінів і мінералів.

 

 

Може знизити апетит

 

 

Арахісове масло також може допомогти в досягненні ваших цілей по зниженню ваги через його здатності знижувати апетит.

 

 

У дослідженні за участю 15 жінок, які страждають ожирінням, при триразовому прийомі їжі ті, хто додав до сніданку 42,5 грама (близько 3 столових ложок) арахісової пасти, випробували значно більше почуття насичення і менше бажання їсти більше в порівнянні з контрольною групою.

 

 

Додаткові дослідження специфічної ролі арахісового масла в придушенні апетиту обмежені.

 

 

Тим не менш, деякі дослідження пов’язують споживання арахісу і деревних горіхів з більшим задоволенням від їжі і поліпшеним метаболізмом, що сприяє контролю ваги.

 

 

Білок сприяє спалюванню жиру

 

 

Вважається, що високий вміст білка в арахісовому маслі допомагає приборкати апетит.

 

 

Приблизно 17% калорій в арахісовому маслі припадає на білок — в порції з 2 столових ложок (32 грами) міститься близько 8 грамів.

 

 

Дослідження показують, що вживання достатньої кількості білка може посилити відчуття ситості, потенційно зменшуючи ваше бажання продовжувати їсти. У свою чергу, це може сприяти зниженню ваги.

 

 

Споживання достатньої кількості білка також важливо для збереження м’язової маси під час схуднення, оскільки м’язи важливі для підтримки вашої сили. Ваш метаболізм сповільниться, якщо ви втратите занадто багато м’язів, що ускладнить подальшу втрату ваги.

 

 

Включення продуктів, багатих білком, таких як арахісове масло, в низькокалорійну дієту може прискорити втрату жиру більше, ніж та ж дієта без достатньої кількості білка.

 

 

Деякі дослідження показують, що вживання арахісового масла і арахісу може придушити апетит, збільшуючи почуття насичення. Більш того, вживання в їжу продуктів, багатих білком, таких як арахісове масло, може знизити апетит і зберегти м’язову масу під час схуднення.

 

 

Може допомогти підтримувати вагу

 

 

Хоча арахіс-це досить калорійна їжа, він не сприяє збільшенню ваги, як ви могли подумати.

 

 

Фактично, більшість доступних досліджень показують, що дієти, багаті арахісом і деревними горіхами, сприяють підтримці ваги більш ефективно, ніж ті, які їх виключають.

 

 

Крім того, люди, які регулярно вживають арахіс і арахісову пасту, зазвичай мають більш низький ІМТ, ніж ті, хто цього не робить.

 

 

Точні причини, чому арахіс допомагає підтримувати вагу, незрозумілі. Деякі експерти вважають, що це пов’язано з унікальним способом їх метаболізму. Оскільки калорії з горіхів можуть не засвоюватися повністю, вони не можуть привести до надлишку калорій.

 

 

В кінцевому підсумку необхідні додаткові дослідження, щоб краще зрозуміти роль арахісу і арахісового масла в управлінні власною вагою. Однак наявні дані свідчать про те, що вживання цих продуктів може допомогти вам підтримувати здорову масу тіла.

 

 

Дослідження показують, що люди, які споживають арахіс і арахісову пасту, мають нижчий індекс маси тіла і більш успішні в підтримці ваги, ніж ті, хто уникає цих продуктів.

 

 

Наскільки калорійна арахісова паста?

 

 

Арахісове масло дійсно містить багато калорій-близько 200 калорій на порцію з 2 столових ложок (32 грами). Крім того, більше 75% цих калорій надходить з жирів.

 

 

Коли ви споживаєте більше калорій, ніж спалюєте, може статися збільшення ваги. Ось чому контроль калорій є одним з основних принципів майже будь-якої дієти для схуднення.

 

 

Однак при прийнятті рішення, які продукти включити в свій раціон, слід враховувати не тільки калорії. Арахісове масло також містить білок, клітковину, вітаміни, мінерали і антиоксиданти — все це сприяє гарному стану здоров’я.

 

 

Оскільки арахісова паста містить високоякісні калорії, багаті поживними речовинами, 200 калорій арахісового масла матимуть більш позитивний вплив на здоров’я, ніж 200 калорій ультра-переробленої «дієтичної» їжі.

 

 

Звичайно, це не означає, що ви можете їсти стільки арахісової пасти, скільки захочете. Якщо ви почнете їсти багато арахісової пасти, не враховуючи зайвих калорій, ви можете перешкодити своїм зусиллям по зниженню ваги. Як і у випадку з будь-якою іншою їжею, помірність є ключовим моментом.

 

 

Зрештою, ваша дієта повинна бути адаптована до ваших уподобань і потреб в харчуванні. Вживання арахісового масла разом з іншими поживними продуктами абсолютно корисно, якщо ви не перевищуєте свої потреби в калоріях.

 

 

Арахісове масло дуже калорійне і може привести до надмірного споживання калорій, якщо не вживати його в помірних кількостях. Тим не менш, це все ще високоякісна їжа, що містить багато поживних речовин.

 

 

Як правильно їсти пасту з горіхів?

 

 

Хоча арахісова паста в найбільш натуральній формі дуже корисна для здоров’я, багато комерційних форм містять добавки, такі як цукор і гідрогенізовані масла, які можуть містити транс-жири.

 

 

Купуючи арахісове масло, перевірте етикетку, щоб переконатися, що воно не містить додаткових інгредієнтів. Єдине, чого потребує арахісова паста — – це арахіс. Сіль також може бути додана для додаткового смаку.

 

 

Як правило, натуральна паста-без добавок-може розшаровуватися і підніматися до верху банки. Відкривши банку, просто перемішайте. Потім охолодіть, щоб вона знову не розділилася.

 

 

Додайте арахісову пасту у свій раціон

 

 

Вимірювання розмірів порцій допоможе вам відстежувати, скільки арахісового масла ви споживаєте. Таким чином, ви можете бути впевнені, що дотримуєтеся своїх цілей щодо калорій або макроелементів.

 

 

Можливо, вам також доведеться відмовитися від іншої їжі, щоб не виходити за рамки параметрів вашого дієтичного плану.

 

 

Наприклад, ви можете замінити арахісовим маслом тости з меншою щільністю поживних речовин, наприклад з желе або з вершковим маслом. Або замість солодкого соусу для фруктових скибочок спробуйте використовувати арахісове масло.

 

 

Інші способи вживати арахісове масло:

 

 

 • Намазувати його на рисові коржі або крекери;;
 • Використовуйте його як соус для селери або моркви;
 • Додайте його в йогурт або вівсянку.

 

 

Пам’ятайте, що одне тільки арахісове масло не допоможе вам схуднути. Контроль ваги складний і вимагає міждисциплінарного підходу. Щоб досягти успіху, вам доведеться внести кілька корективів в дієту і спосіб життя, але це безумовно можливо.

 

 

Краще вибирати арахісове масло без добавок, NOMNOM виробляє натуральну арахісову продукцію на благо загального здоров’я. Обов’язково враховуйте калорійність і макроелементи, які містить арахісове масло, щоб залишатися в рамках свого дієтичного плану.