Головна > > Основні переваги арахісової пасти для зваженого харчування

Основні переваги арахісової пасти для зваженого харчування

Ви полюбляєте арахісове масло? Чи відчуваєте ви себе винуватим через те, що боїтеся, що вміст жиру занадто великий, коли тягнетеся за банкою з горіховою пастою?

 

Хороша новина полягає в тому, що вам більше не потрібно відчувати себе винним!

 

Дві столові ложки арахісового масла містять 190 калорій і 16 грамів жиру на порцію-це навряд чи звучить як відповідна дієтична їжа, але, на диво, популярна паста дає ряд хороших переваг для здоров’я. Тільки не забудьте, що це стосується тільки натуральної арахісової пасти!

 

Натуральна арахісова паста – незмінний фаворит серед дорослих і дітей. Арахіс і арахісова паста містять поживні речовини, які можуть поліпшити здоров’я серця людини і підвищити рівень цукру в крові.

 

Залежно від того, як люди використовують арахісову пасту в своєму раціоні, вона може допомогти схуднути або набрати вагу під час силових тренувань або бодібілдингу.

 

Які головні переваги арахісової пасти для здоров’я?

 

 • У ньому багато хороших і корисних мікроелементів

Арахісова паста містить мононенасичені жири і багато потужних вітамінів, білків і клітковини. Білок змушує вас довше відчувати ситість, а також необхідний для відновлення і нарощування м’язів.

 

 • Арахісова паста корисна для вашого серця

Наявність насичених жирів не означає, що їжа, така як арахісова паста, автоматично потрапляє в категорію «нездорових». Оливкова олія, зародки пшениці і навіть тофу-всі вони вважаються» здоровою ” їжею-містять деяку кількість насичених жирів.

 

 • Це відмінне джерело енергії

Не дивно, що люди, як правило, їдять арахісову пасту на сніданок, оскільки воно містить калорії, які дають вам багато енергії з ранку.

 

 • Паста багата клітковиною

У двох столових ложках арахісової пасти міститься два грами клітковини. Клітковина допомагає підтримувати здоров’я травної системи.

 

 • Арахісова паста містить калій

Паста є фантастичним джерелом калію, який допомагає вашим ниркам фільтрувати кров, підтримує роботу центральної нервової системи і допомагає знизити кров’яний тиск.

 

 • Вона може знизити ймовірність розвитку діабету

Одне дослідження, опубліковане в журналі Американської Медичної Асоціації, показало, що вживання однієї порції горіхів або арахісової пасти (близько 2 столових ложок) хоча б 5 днів на тиждень може знизити ризик розвитку діабету майже на 30 відсотків.

 

 • Дуже корисна для здоров’я кісток

Арахісова паста без домішок містить близько 49 грамів магнію, який корисний для відновлення м’язів, психічного здоров’я, а також відмінно підходить для нарощування кісток.

 

 • Допомагає схуднути

Арахіс і арахісова паста допомагають довше відчувати ситість.

 

 • У пасті багато поживних речовин.

 

Арахісове масло є хорошим джерелом:

 

 •  Вітамін Е
 •  Ніацин (B3)
 •  Марганець
 •  Вітамін B6
 •  Магній

 

Арахісова паста також є хорошим джерелом міді, мінералу, який допомагає підтримувати здоров’я наших кісток, функцію імунної системи і кровоносні судини. Деякі дослідження показують, що отримання достатньої кількості міді в раціоні може знизити ризик остеопорозу і серцевих захворювань.

 

 • Допомагає підвищити імунітет

Невеликі сліди вітаміну B6 і цинку, виявлені в пасті, можуть діяти як хороший підсилювач імунітету.

 

Харчова цінність арахісової пасти

 

Натуральна арахісова паста – хороше джерело білка і вітаміну B-6.

 

Арахісова паста містить велику кількість білка, а також основних вітамінів і мінералів, таких як магній, калій і цинк.

 

Зокрема, кожна порція арахісової пасти з 2 столовими ложками містить наступні поживні речовини, мінерали і вітаміни:

 

 • Білок. Арахісова паста містить 7,02 грама (г) білка на 2 столові ложки. Це зараховується в рекомендовані дієтичні норми для жінок 46 г і 56 г для чоловіків, які залежать від віку і рівня активності.
 • Магній. З 57 міліграмами (мг) магнію кожна порція допомагає досягти добової норми 400-420 мг для чоловіків і 310-320 мг для жінок. Магній необхідний для здоров’я, він грає роль в більш ніж 300 хімічних процесах в організмі.
 • Фосфор. Кожна порція містить 107 мг фосфору, що становить близько 15,3% від рекомендованої добової норми в 700 мг для дорослих. Фосфор допомагає організму будувати здорові клітини і кістки і допомагає клітинам виробляти енергію.
 • Цинк. Порція арахісової пасти містить 0,85 мг цинку. Це 7,7 відсотка від рекомендованої добової дози 11 мг для чоловіків і 10,6 відсотка від рекомендованої добової дози 8 мг для жінок. Цинк необхідний для імунітету, синтезу білка і утворення ДНК.
 • Ніацин. Арахісова паста містить 4,21 мг ніацину на порцію, що вносить корисний внесок в рекомендовану для людини дозу від 14 до 16 мг.Ніацин покращує травлення і нервову систему, а також допомагає виробляти енергію.
 • Вітамін B-6. З 0,17 г вітаміну B – 6 на порцію арахісова паста забезпечує майже 14 відсотків денної норми дорослої людини в 1,3 мг. Вітамін B – 6 бере участь в більш ніж 100 ферментативних реакціях в організмі і може бути необхідний для здоров’я серця та імунної системи.

 

Однак є і недоліки в харчуванні, якщо людина їсть більше рекомендованої кількості арахісової пасти.

 

Арахісова паста натуральна містить багато калорій, насичених жирів і натрію. Кожна порція містить 3,05 г насичених жирів, що становить 23,5 відсотка від максимального рекомендованого добового споживання насичених жирів американською кардіологічною асоціацією для тих, хто споживає 2000 калорій в день. Люди повинні прагнути до споживання менше 13 г насичених жирів в день.

 

Він також містить 152 мг натрію, що становить 10,1% від ідеальної денної норми споживання натрію дорослою людиною в 1500 мг.

 

Якщо ви ще не пробували цей унікальний продукт, обов’язково придбайте його у нас, адже компанія “NomNom” виробляє справжню і оригінальну пасту з різних горіхів, в яку ви закохаєтеся з першої ложки.