Головна > > Етапи створення арахісової пасти

Етапи створення арахісової пасти

Посадка і збір арахісу

 

 • Арахіс висаджують в квітні або травні, в залежності від клімату. Арахіс виглядає як рослина, а потім жовта квітка. Після розпускання і потім в’янення квітка нахиляється і проникає в грунт. Арахіс утворюється під землею. Збір арахісу починається в кінці серпня, але в основному у вересні і жовтні, в ясну погоду, коли грунт досить суха, щоб не приставати до стебел і стручків. Арахіс знімається з лоз переносними механічними збирачами і транспортується в лущильну машину для механічної сушки.
 • Арахіс з збирачів доставляється на склади для очищення. Повітродувки видаляють пил, пісок, виноградні лози, стебла, листя і порожню шкаралупу. Сита, магніти і сортувальні машини видаляють сміття, метал, камені і грудки. Після очищення арахіс важить від 10 до 2 кг.
 • Лущення полягає у видаленні шкаралупи (або лушпиння) арахісу з найменшим пошкодженням насіння або кемелів. Вологість арахісового масла. Перші кілька етапів виробництва арахісового масла включають переробку основного інгредієнта: арахісу. Після збору арахіс очищають, очищають від шкірки і сортують за розміром. Потім вони обсмажуються у великих печах, а потім передаються в охолоджуючі машини, де витяжні вентилятори нагнітають охолоджуюче повітря над арахісом.

 

Перші кілька етапів виробництва арахісового масла включають переробку основного інгредієнта: арахісу. Після збору арахіс очищають, очищають від шкірки і сортують за розміром. Потім вони обсмажуються у великих печах, а потім передаються в охолоджуючі машини, де витяжні вентилятори нагнітають охолоджуюче повітря над арахісом.

 

Неочищений арахіс регулюється таким чином, щоб уникнути надмірної ламкості шкаралупи і ядер і зменшити кількість пилу в рослині. Арахіс з сортуванням за розміром пропускається між серією роликів, адаптованих до сорту, розміру і стану арахісу, де арахіс розтріскується. Потім потрісканий арахіс неодноразово проходить через сито, рукави, повітродувки, магніти і дробарки, де їх струшують, обережно перевертають і обдувають повітрям, поки не будуть видалені всі шкаралупи та інші сторонні матеріали (камені, кульки, метал, зморщені частинки).

 

 • Очищений арахіс сортується за розміром за допомогою грейдера. Арахіс піднімають і потім орієнтують на перфорації сортувальника за розміром. Арахіс більшого розміру (»овер«) направляється в одну чашу, а» жолоби ” — в іншу. Потім арахіс оцінюють за кольором, дефектами, плямами і пошкодженої шкірці.
 • Арахіс відправляється у великих контейнерах або мішках виробникам арахісового масла. (Неїстівний арахіс направляється в якості запасу масла у вигляді напівфабрикатів.) Для забезпечення належного розміру та сортування проби з вантажівок, що перевозять арахіс виробникам арахісу, відбираються механічно. Пробовідбірник, який перевіряє дві вантажівки одночасно, може швидко і точно оцінити розмір і сортування, досліджуючи 10 зразків на вантажівку.

 

Якщо їстівний арахіс необхідно зберігати більше 60 днів, його поміщають в холодильне сховище при температурі від 34 до 40 градусів за Фаренгейтом (від 2 до 6 градусів за Цельсієм), де вони можуть зберігатися до 25 місяців. Що залишається в шкаралупі арахіс важить на 30-60 відсотків менше, займає.

 

Після обсмажування і охолодження арахіс проходить бланшування — видалення шкірки теплом або водою. Перевага теплового методу полягає у видаленні гіркої серцевини арахісу. Потім бланшований арахіс подрібнюють і подрібнюють з сіллю, декстрозою і стабілізатором гідрогенізованого масла в шліфувальній машині. Після охолодження арахісове масло готове до фасування.

 

Після обсмажування і охолодження арахіс проходить бланшування — видалення шкірки теплом або водою. Перевага теплового методу полягає у видаленні гіркої серцевини арахісу. Потім бланшований арахіс подрібнюють і подрібнюють з сіллю, декстрозою і стабілізатором гідрогенізованого масла в шліфувальній машині. Після охолодження арахісове масло готове до фасування.

 

На 60-70 відсотків менше місця і мають термін зберігання близько t на 60-75 відсотків коротше, ніж неочищений арахіс.

 

Приготування арахісового масла

 

 • Виробники арахісового масла спочатку смажать арахіс в сухому вигляді. Суха обсмажування проводиться періодичним або безперервним способом. При періодичному методі арахіс обсмажують партіями по 400 Фунтів у обертовій печі, нагрітій до приблизно 800 градусів за Фаренгейтом (426,6 градуса за Цельсієм). Арахіс нагрівають до 320 градусів за Фаренгейтом (160 градусів за Цельсієм) і витримують при цій температурі від 40 до 60 хвилин, щоб досягти точного ступеня готовності. Всі горіхи в кожній партії повинні бути рівномірно обсмажені.

 

Великі виробники віддають перевагу безперервному методу, при якому арахіс завантажується з бункера, обсмажується, охолоджується, подрібнюється в арахісове масло і стабілізується за одну операцію. Цей метод менш трудомісткий, забезпечує більш рівномірне обсмажування і зменшує прокидання. Проте деякі оператори вважають, що краще Комерційне арахісове масло виходить при використанні періодичного методу. Оскільки арахісове масло може вимагати змішування арахісу, періодичний метод дозволяє обсмажувати різні сорти окремо. Крім того, оскільки арахіс часто буває з різним вмістом вологи, що може зажадати особливої уваги під час обсмажування, періодичний метод також може легко задовольнити ці потреби. Описані нижче кроки застосовні до виробництва арахісового масла з використанням періодичного методу обсмажування.

 

Охолодження та бланшування

 

 • Фотометр показує, коли приготування завершено. Після закінчення приготування смажений арахіс якомога швидше знімають з вогню, щоб зупинити приготування і отримати однорідний продукт. Потім Гарячий арахіс надходить з жаровні безпосередньо в перфорований металевий циліндр (або чан з вентилятором-охолоджувачем), де великий обсяг повітря витягується через масу всмоктуючими вентиляторами. Арахіс доводять до температури 86 градусів за Фаренгейтом (30 градусів за Цельсієм). Після охолодження арахіс проходить через гравітаційний сепаратор, що видаляє сторонні предмети.
 • Шкірка (або покриви насіння) тепер видаляється теплом або водою. Перевага методу теплової бланшування полягає у видаленні серцевин арахісу, які містять гіркий компонент.

 

Теплове бланшування: залежно від бажаного сорту і ступеня готовності арахіс витримують при температурі 280 градусів за Фаренгейтом (137,7 градусів Цельсія) протягом 20 хвилин, щоб шкірка ослабла і потріскалася. Після охолодження арахіс безперервним потоком пропускають через бланшировщик і піддають ретельному, але обережному тертю щітками або ребристою гумовою стрічкою. Шкіру перуть, роздувають в пористі пакети, а серця відокремлюють просіюванням.

 

Водне бланшування: новий процес, ніж теплове бланшування, водне бланшування було введено в 1949 році. Хоча ядра не нагріваються для руйнування природних антиоксидантів, в цьому процесі необхідна сушка, і серця залишаються. Перший крок-розкласти ядра по жолобах, а потім скачати їх між гострими нерухомими лезами, щоб розрізати шкірку з протилежних сторін. Шкури видаляються, коли спіральний конвеєр переносить ядра через одну хвилину киплячу водяну баню, а потім під вагається подушку, покриту полотном, яка стирає їх шкіру. Потім бланшовані ядра сушать протягом не менше шести годин на повітрі при температурі 120 градусів за Фаренгейтом (48,8 градуса за Цельсієм).

 

 • Бланшовані горіхи механічно просіваються і перевіряються на конвеєрній стрічці для видалення обпалених і гнилих гайок або інших небажаних речовин. Легкі горіхи видаляються повітродувкою, знебарвлені горіхи — високошвидкісним електричним сортувальником кольору, а металеві частини — магнітами.

 

Шліфування

 

 • Більшість пристроїв, що використовуються для подрібнення арахісу в масло, сконструйовані таким чином, що їх можна регулювати в широкому діапазоні, що дозволяє варіювати кількість подрібненого арахісу на годину, ступінь подрібнення продукту і кількість масла, звільненого з арахісу. Більшість Млинів також мають автоматичну подачу арахісу і солі і їх легко чистити. Для запобігання перегріву млини охолоджуються водяною сорочкою.

 

Арахісове масло зазвичай отримують шляхом двох операцій подрібнення. Перший подрібнює горіхи до середнього помелу, а другий – до дрібної, гладкої текстури. Для тонкого шліфування зазор між пластинами становить близько 0,032 дюйма (0,08 сантиметра). У другому подрібненні використовується дуже високошвидкісний подрібнювач, який поєднує в собі ріжуче, ріжуче і стирає дію і працює зі швидкістю 9600 об / хв.в результаті цього подрібнення виходять дуже дрібні частинки з максимальним розміром менше 0,01 дюйма (0,025 сантиметра).

 

Щоб приготувати арахісове масло з шматочками, шматочки арахісу розміром приблизно з одну восьму ядра змішують зі звичайним арахісовим маслом або використовують неповне подрібнення, видаливши ребро з млина.

 

У той же час арахіс завантажується в подрібнювач для подрібнення, близько 2% солі, декстрози і стабілізатор гідрогенізованого масла завантажуються в подрібнювач в безперервному горизонтальному режимі з точністю близько плюс-мінус 2% і ретельно обробляються розосереджені.

 

 • Арахіс знаходиться під постійним тиском від початку до кінця помелу для забезпечення рівномірного подрібнення і захисту продукту від бульбашок повітря. Важкий шнек подає арахіс в кавомолку. Цей шнек може також подавати арахісове масло в контейнери безперервним потоком при рівному тиску. З кавомолки арахісове масло надходить в бункер з нержавіючої сталі, який служить проміжним місцем для змішування і зберігання. Стабілізоване арахісове масло охолоджується в цьому обертовому охолоджувальному циліндрі (так званому вотаторі) від 170 до 120 градусів за Фаренгейтом (від 76,6 до 48,8 градуса за Цельсієм) або менше перед упаковкою.

 

Упаковка

 

Стабілізоване арахісове масло автоматично упаковується в банки, закривається кришками і маркується. Оскільки правильна упаковка є основним фактором зниження окислення (без кисню окислення не може відбуватися), виробники використовують вакуумну упаковку. Після того як арахісове масло поміщено в останні контейнери, арахісове масло залишається в недоторканому стані до тих пір, поки не завершиться кристалізація всієї маси. Потім банки поміщають в картонні коробки і поміщають в сховище продуктів, поки вони не будуть готові до відправки роздрібним або інституційним клієнтам.

 

Компанія “NomNom” займається власним виробництвом натуральних арахісових продуктів. Тому у нас можна купити арахісову пасту на максимально вигідних умовах, і найвищої якості.