Головна > > Асортимент горіхових паст NOMNOM

Асортимент горіхових паст NOMNOM

Мигдальна паста – відмінний вибір, якщо ви хочете розширити свій смаковий кругозір в межах паст. Вона має прекрасний смак, а за текстурою схожа на арахісове масло. На порцію мигдальної пасти приблизно на 3 грами більше корисних для серця мононенасичених жирів, ніж в арахісовій пасті. Крім того, на відміну від звичайного арахісового масла, мигдальне масло містить менше цукру і трохи додаткового кальцію, близько 60 мг на столову ложку.

 

 

Переваги мигдальної пасти:

 

 

З точки зору поживності мигдальна паста навряд чи перевершує всім відому арахісову пасту.

 

Мигдальне масло ідеально намазувати на скибочки яблука або селери і, завдяки поєднанню білка, клітковини і корисних жирів, є ідеальною закускою після тренування.

 

Однак, оскільки мигдальна паста значно дорожче, ніж арахісова паста (а для виробництва мигдалю потрібно багато води), не соромтеся змішувати її з іншими пастами.

 

 

Паста кеш’ю трохи менше за вмістом жиру і білка, ніж арахісова паста, але вона може містити трохи більше цукру, особливо якщо цукор є доданим інгредієнтом. Як і у випадку з усіма горіховими пастами, шукайте різновиди, до складу яких входять тільки горіхи, тобто без додавання масла, солі або цукру. Паста кеш’ю може бути корисним варіантом, особливо якщо ви уникаєте бобових, таких як арахіс. Завдяки пасті кеш’ю Ви отримаєте близько 10% щоденної кількості заліза в двох столових ложках. Однак пам’ятайте про розмір своєї порції, оскільки горіхи, такі як кеш’ю, містять багато жиру і калорій.

 

 

Переваги пасти кеш’ю:

 

 

Масло кеш’ю від природи солодше, ніж багато інших горіхові масла. Якщо ви працюєте над тим, щоб знизити споживання цукру, не жертвуючи при цьому своєю пристрастю до солодкого, це хороший вибір.

 

У ньому також менше білка, ніж в більшості інших масел з горіхів, насіння і бобових.

 

 

Пасти з лісового горіха можуть містити багато цукру-деякі з найпопулярніших виробників додають шоколадний ароматизатор. Обов’язково прочитайте етикетку зі складом, щоб дізнатися про вміст цукру і жиру (пальмової олії). До паст з лісових горіхів слід ставитися як до насичених калорій десертів — їжте їх економно.

 

 

Переваги пасти з лісового горіха:

 

 

Для людей з алергією на арахіс масло фундука також може бути гарною альтернативою. Масло лісового горіха багате олеїновою кислотою, формою мононенасичених жирів, яка може допомогти знизити ризик серцевих захворювань та інсульту.

 

Цей незвичайний продукт не містить натуральних цукрів і є ще одним відмінним джерелом вітаміну Е.

 

Тільки переконайтеся, що ви вживаєте справжнє масло з лісових горіхів, а не шоколадну пасту з лісових горіхів. (Давайте будемо чесними, Nutella-це набагато більше шоколаду та цукру, ніж справжній фундук.)

 

 

Кокосова паста не займає особливого місця в списку поживності, через високий вміст жиру і відносно невеликої кількості білка. Кокосове масло найкраще розглядати як випадкове частування, наприклад, в якості інгредієнта в десертах або закусках. Цікавий факт: хоча управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів класифікує кокос як деревний горіх, кокосовий горіх не є справжнім горіхом. З ботанічної точки зору, кокос-це кістянка, плід, у якого зовнішня м’ясиста частина оточує кісточку затверділого ендокарпу з насінням всередині.

 

 

Переваги кокосового масла:

 

 

У порівнянні з іншими маслами кокосове масло є одним з найбагатших клітковиною. Як ви, напевно, вже знаєте, клітковина важлива для здорового рівня цукру в крові, здоров’я серця і безперебійної роботи травного тракту.

 

Кокосова олія також містить білок, калій, магній і залізо. Однак в ньому багато насичених жирів, які можуть бути корисні, а можуть і не бути. Хоча багато хто не хоче вживати кокосове масло так само часто, як мигдальне або арахісове масло, воно все ж може бути частиною здорової збалансованої дієти. Просто будьте обережні з розмірами порцій, це стосується будь-якої пасти або масла.

 

 

Фісташкова паста виготовлена з 100% натуральних фісташок; воно менш жирне, ніж фісташкове масло, і не містить солей, цукру або інших інгредієнтів. Фісташкова паста-це гладка кремоподібна суміш, приготована в ході багатоступінчастого процесу, що робить її більш рідкою, ультра-гладкою і легко перемішується, ніж фісташкове масло.

 

Фісташкова паста найчастіше використовується і дуже популярна для додання смаку випічці, морозиву, джемів, випічці, тортів або в кулінарії для гурманів. Природна свіжість ще більше розкривається у фісташковій пасті, яка надає насичений фісташковий смак кожній страві та десерту.

 

Якщо ви використовуєте фісташкову пасту для ароматизації морозива, вершкового крему або начинки для випічки, вам слід підібрати кращу пасту.

 

 

Переваги фісташкової пасти:

 

З усіх нових варіантів горіхового масла фісташкову пасту безумовно варто спробувати, особливо якщо ви хочете збільшити споживання білка.

 

Білок важливий, так як він допомагає нарощувати і відновлювати м’язи, а також сприяє насиченню під час їжі.

 

Фісташкове масло також ” багате вітамінами групи B, які можуть допомогти вам перетворити калорії в енергію». Крім того, це дійсно дуже смачно.

 

Ми виробляємо такі горіхові пасти:

 

 

Замовляйте ці смачні пасти і насолоджуйтеся смаком натуральної горіховою пасти від вітчизняного виробника.