Головна > > Більше про арахісову пасту

Більше про арахісову пасту

Переваги арахісового масла

 

 

 

  • Має високоякісний поживний склад.

 

 

 

Перевага арахісового масла в тому, що воно багате білками, вітамінами і мінералами, такими як магній і цинк. Про це також свідчить дослідження, яке підтверджує, що тільки дві чайні ложки арахісового масла містять:

 

 

 

Білки, до 7,02 г в залежності від виду арахісу. Це дозволяє збільшити рекомендоване денне споживання білка, яке в середньому становить 46 г для жінок і 56 г для чоловіків. Однак будьте обережні, рекомендована добова доза протеїну залежить від маси тіла, віку і фізичної активності.

 

 

 

Магній-добова доза магнію коливається від 400 до 420 мг у чоловіків і від 310 до 320 мг у жінок. Дві столові ложки арахісового масла містять 57 мг магнію, який бере участь у більш ніж 300 хімічних процесах в організмі.

 

 

 

Фосфор – у цій порції міститься 107 мг фосфору, який допомагає будувати здорові клітини, виробляючи енергію.

 

 

 

Цинк-арахісове масло дає нам 0,85 мг цинку, який необхідний для підвищення імунітету, синтезу білка і побудови ДНК.

 

 

 

Ніацин – також званий вітаміном B3, допомагає травленню, нервовій функції і допомагає виробляти енергію. Дві столові ложки арахісового масла містять 4,21 мг вітаміну B3.

 

 

 

Вітамін B6-містить до 0,17 г арахісового масла, що становить майже 14% від середньої добової норми вітаміну B6 у дорослої людини. Вітамін B6 відіграє важливу роль у більш ніж 100 ферментативних реакціях і необхідний для здоров’я серця та імунної системи.

 

 

 

Арахісове масло – користь

 

 

  • Сприяє схудненню

 

 

Кілька досліджень показали, що вживання в їжу арахісу може допомогти зберегти вагу або схуднути. Це пов’язано з тим, що арахіс викликає відчуття насичення завдяки вмісту білків, жирів і клітковини.

 

 

 

Дослідження, проведене в 2018 році, показало, що споживання горіхів, у тому числі арахісу, знижує ризик надмірної ваги та ожиріння. У цьому дослідженні порівнювали дієту і спосіб життя майже 373000 чоловік з 10 європейських країн.

 

 

 

У тому ж році було проведено інше дослідження, яке показало, що споживання двох чайних ложок арахісового масла з їжею з високим глікемічним індексом здатне стабілізувати глікемічний індекс.

 

 

 

Трохи раніше було проведено ще одне дослідження, в якому були записані дані більш ніж 51 000 жінок. Жінки, які їли арахіс два або більше разів на тиждень, показали меншу надбавку у вазі за 8 років, ніж жінки, які рідко їли горіхи. Однак слід зазначити, що занадто багато хорошого ніколи не буває хорошим, і це також відноситься до горіхів і горіховому маслу.

 

 

 

  • Сприяє здоров’ю серця і низькому рівню цукру в крові.

 

 

 

Арахісова паста містить ряд поживних речовин, що поліпшують здоров’я серця, в тому числі:

 

 

 

  • мононенасичені жирні кислоти
  • поліненасичені жирні кислоти
  • ніацин
  • магній
  • Вітамін Е

 

 

У раціоні співвідношення ненасичених жирних кислот і насичених жирів відіграє надзвичайно важливу роль для здоров’я серця. В арахісовому маслі міститься така ж кількість корисних жирів, як і в оливковій олії, яке відоме своїм благотворним впливом на серцево-судинну систему. Регулярне вживання горіхів може знизити смертність від хвороб серця. Дослідники рекомендують тільки арахіс як доступний спосіб поліпшення здоров’я серця.

 

 

 

Арахісове масло – користь для здоров’я

 

 

Дослідження Американської діабетичної асоціації також показують, що вживання 46 грамів арахісового масла протягом 6 місяців може поліпшити здоров’я серця, ліпідного профілю крові і знизити вагу у людей з діабетом. Арахісове масло-це масло з відносно низьким вмістом вуглеводів, яке містить жири, білки і клітковину. Ці властивості арахісового масла без додавання цукру не мають значного впливу на рівень глюкози в крові. Ось чому арахісове масло також може бути хорошим вибором для людей з діабетом.

 

 

 

Користь арахісового масла для спортсменів

 

 

 

Щоденне споживання калорій залежить від маси тіла, ступеня активності і швидкості метаболізму. Типове рекомендоване денне споживання калорій становить від 1600 до 2400 калорій на день для активних жінок і більше 3000 калорій на день для чоловіків. Завдяки високій калорійності арахісове масло-простий спосіб збільшити споживання калорій і ненасичених жирів. Тому багато бодібілдери і любителі фітнесу включають арахісове масло в свій раціон.

 

 

 

Арахісове масло також є джерелом білка, необхідного для нарощування і відновлення м’язової маси. Хоча арахісове масло не містить повноцінного білкового складу-в ньому немає всіх незамінних амінокислот, необхідних організму, воно враховується при добовому споживанні білка.

 

 

 

Недоліки арахісової пасти при підвищеному споживанні

 

 

Однак, крім переваг, арахісове масло також може мати недоліки при підвищеному споживанні. Через високий вміст калорій, насичених жирів і калію високі дози можуть викликати збільшення ваги. Одна порція арахісового масла містить в середньому 3,05 г насичених жирів, що становить до 23,5% від середнього добового споживання насичених жирів американською кардіологічною Асоціацією.

 

 

 

Через свою популярність і широке використання арахісове масло має монополію на горіхове масло. Багато людей не знають про наявні альтернативи. Однак в останні роки на полицях магазинів з’явилися і інші горіхові масла, які отримали визнання як гурманів, так і експертів в галузі охорони здоров’я. Для людей, які страждають алергією на арахісове масло, поява альтернативних масел з насіння і горіхів стало відмінним способом як і раніше насолоджуватися сендвіч-пастами і їх користю для здоров’я.

 

 

 

Ми виробляємо такі горіхові пасти:

 

 

 

 

 

 

Швидше замовляйте ці смачні пасти і насолоджуйтеся неймовірним смаком натуральної горіїхової пасти.