Головна > > Путівник по кращим горіховим пастам

Путівник по кращим горіховим пастам

Мигдальна паста

 

 

Мигдальна паста – відмінний вибір, якщо ви хочете розширити свій смаковий кругозір за межами арахісової пасти. Мигдальне масло має прекрасний смак, за текстурою і товщині воно схоже на арахісове масло. Хороша новина з точки зору харчування полягає в тому, що на порцію мигдалевого масла приблизно на 3 грами більше корисних для серця мононенасичених жирів, ніж в арахісовому маслі. Крім того, на відміну від обробленого звичайного арахісового масла, мигдальне масло зазвичай містить менше цукру і містить трохи додаткового кальцію, близько 60 мг на столову ложку. Шукайте бренди, в яких є тільки один інгредієнт: смажений мигдаль.

 

 

Паста з кешью

 

 

Хоча паста кешью трохи менше за вмістом жиру і білка, ніж арахісове масло, воно може бути трохи вище за вмістом цукру, якщо цукор є доданим інгредієнтом. Як і у випадку з усіма горіховими маслами, шукайте різновиди, до складу яких входять тільки горіхи, тобто без додавання масла, солі або цукру. Масло кешью може бути корисним варіантом, особливо якщо ви уникаєте бобових, таких як арахіс або соєві боби. Бонус: Ви отримаєте близько 10% щоденного кількості заліза в двох столових ложках. Однак пам’ятайте про розмір своєї порції, оскільки горіхи, такі як кешью, містять багато жиру і калорій.

 

 

Кокосова паста

 

 

Через високий вміст жиру і відносно невеликої кількості білка кокосове масло не займає особливого місця в нашому списку за поживністю. І, незважаючи на недавнє захоплення кокосовим маслом або вершковим маслом, є лише обмежені дослідження будь-яких особливих переваг для здоров’я. Кокосове масло найкраще розглядати як випадкове частування, наприклад, в якості інгредієнта в десертах або закусках. Цікавий факт: хоча управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів класифікує кокос як деревний горіх, кокосовий горіх не є справжнім горіхом. З ботанічної точки зору, кокос-це кістянка, плід, у якого зовнішня м’ясиста частина оточує кісточку затверділого ендокарпу з насінням всередині.

 

 

Напівжирна звичайна арахісова паста

 

 

Традиційне жирне арахісове масло тривалого зберігання, подібне до того, яке ви (і всі інші) їли в дитинстві, містить більше цукру, ніж інші горіхові масла. Жири, які містяться в сьогоднішньому напівжирному арахісовому маслі (тепер, коли FDA США зобов’язало виробників виключити трансжири з продуктів), в основному є корисними ненасиченими жирами. Найкраще купувати арахісове масло, що складається тільки з арахісу і солі, без додавання пальмового або інших масел. Незважаючи на те, що це горіхове масло (технічно бобове) часто є найдешевшим, розумніше вибрати його різновид і відчути користь для здоров’я від інших варіантів!

 

 

Паста з лісового горіха

 

 

Хоча мигдальне масло, тахіні і натуральне арахісове масло можуть бути хорошими доповненнями до вашого щоденного раціону, будьте обережні з цим модним спредом. Незважаючи на те, що пасти з фундука смачні, вони можуть містити багато цукру – деякі з найпопулярніших додають шоколадний ароматизатор. Обов’язково прочитайте етикетку з харчуванням, щоб дізнатися про вміст цукру і жиру (зазвичай пальмового масла). До спредів з лісових горіхів слід ставитися як до насичених калорій десертів — їжте їх економно.

 

 

Натуральна арахісова паста

 

 

Якщо вам потрібен арахісовий спред, це найкращий вибір: чисте арахісове масло, в списку інгредієнтів на етикетці якого немає нічого, крім арахісу (або, можливо, солі). Уникайте брендів з додаванням цукру, жирів, солі, консервантів і шоколаду. Не турбуйтеся про нежирному арахісовому маслі. Калорійність така ж або вище завдяки додатковим інгредієнтам – зазвичай цукру, – які виробники додають для поліпшення смаку після видалення жиру. Бренди натурального арахісового масла містять приблизно вдвічі менше цукру, ніж традиційне арахісове масло, а натуральні, корисні мононасичені жири допомагають вам відчувати себе задоволеним і ситим.

 

 

Паста соєвих горіхів

 

 

Соєва олія може бути хорошим варіантом для людей, які страждають алергією на деревні горіхи або арахіс. Цей розподіл також може бути гарним вибором для обіду ваших дітей, якщо в їхній школі або їдальні немає арахісу. Соєве горіхове масло, виготовлене з злегка обсмажених соєвих горіхів, дуже схоже на арахісове масло за смаком і текстурою, але містить значно менше загальних і насичених жирів. Соєва горіхове масло містить 7 грамів соєвого білка на порцію.

 

 

Паста соняшникова

 

 

Насіння соняшнику можна переробити в гладку, легко намазувати альтернативу арахісовій пасті-ще один відмінний вибір для тих, хто страждає алергією на деревні горіхи. Насіння соняшнику є хорошим джерелом білка, клітковини і заліза, а також з низьким вмістом насичених жирів. Соняшникова олія містить майже в чотири рази більше вітаміну Е, ніж арахісове масло, і приблизно в два рази більше заліза, магнію, фосфору і цинку. Соняшникова олія також містить трохи більше цукру і жиру, ніж арахісове масло.

 

 

Тахіні

 

 

Тахіні-це тонка паста з меленого насіння кунжуту, яка є основним інгредієнтом в кулінарії Близького Сходу. Тахіні використовують в таких стравах, як хумус і баба гануш, або розбавляють водою, щоб зробити вершковий соус для бутербродів і салатів, або служать в якості овочевого соусу. Тахіні-хороший вибір з точки зору харчування, оскільки зазвичай в нього не додані інгредієнти, такі як цукор. Насіння кунжуту є відмінним джерелом міді і дуже хорошим джерелом марганцю, а також хорошим джерелом кальцію, магнію, заліза, фосфору, вітаміну B1, цинку, молібдену, селену і харчових волокон. Однак слід застерегти: дослідження показують, що алергія на насіння кунжуту і тахіні може збігатися з алергією на арахіс.

 

 

Паста волоського горіха

 

 

Волоські горіхи-відмінний вибір для вершкового масла, тому що вони є дуже цінним джерелом жирних кислот омега-3, які необхідні для здоров’я. Масло волоських горіхів трохи менше за вмістом білка і трохи більше за вмістом жиру, ніж інші горіхові масла, але його омега-3 роблять його кращим. Можливо, вам не вдасться знайти масло волоського горіха в місцевому продуктовому магазині, але спробуйте його в місцевому магазині з продажу дієтичних продуктів або в Інтернеті. Або приготуйте масло з волоських горіхів будинку, використовуючи блендер або кухонний комбайн.

 

 

Замовляйте арахісові пасти “NomNom” і Насолоджуйтеся незабутнім смаком.